Restauracja Trattoria Da Tadeusz

Wyśmienita kuchnia polsko włoska w Bielsku Białej - przyjdź, zasmakuj a napewno do nas wrócisz

Nazwa naszej Restauracji nie jest przypadkiem. W Trattorii serwujemy potrawy, które nawiązują do najprzyjemniejszych wspomnień. Są one zawsze świeże i przygotowane pod gusta naszych Gości. Jakość podawanych dań dodatkowo hartowana jest w naszym piecu opalanym drewnem. Daje to niezapomniany aromat i wyjątkowy smak, a każde danie jest kulinarnym arcydziełem.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo miłą alternatywę codziennych posiłków, jak również zaspokimy zachcianki bardziej wyrafinowanych podniebień. Podawane dania przygotowywane są w oparciu o oryginalne receptury z danego regionu Europy - bazując wyłącznie na oryginalnych składnikach. Pochwalić się możemy wieloma autorskimi pomysłami. Karta menu jest uzupełniana według wymagań i sugestii naszych Gości. Przyjdź i zakosztuj naszej gościnności - miło spędź czas z bliskimi przy wyśmienitym jedzeniu.

Wnętrza naszej restauracji są po gruntownym remoncie, urządzone w ciepłym i przytulnym stylu, które gościć mogą nawet 100 osób. Zapewniamy profesjonalną obsługę przy wszelkiego rodzaju imprezach okolicznościowych (wesela, chrzciny, komunie, stypy). Obsługujemy imprezy integracyjne, zapewniamy bogate menu cateringowe. Służymy naszym doświadczeniem i pomocą. Smacznie zapraszamy - Trattoria Da tadeusz.

Pierwsza w Bielsku restauracja po udanych rewolucjach Pani Magdy

© 2012 - 2013 Trattoria Da Tadeusz Kuchnia Polsko Włoska Bielsko Biała | Wszelkie prawa zastrzeżone

Strona kojarzona z: restauracja bielsko, kuchnia włoska bielsko, pizza bielsko, restauracja włoska bielsko biała, restauracja polsko włoska bielsko, pizza bielsko biała, catering bielsko, catering bielsko biała, pizza na telefon bielsko, pizza na telefon bielsko biała, catering na telefon bielsko, restauracja trattoria da tadeusz, organizacja imprez bielsko, ogranizacja przyjęć bielsko